Jenny Glow Blackberry&Bay

Lato pachnące owocami, czyż nie jest pięknym marzeniem? A co jeśli istnieje lato zamknięte w butelce? Bez upałów za którymi część z Was nie przepada. Marzenie?

Markę Jenny Glow można spotkać stacjonarnego w Droferii Natura. Oferuje w swojej gamke wody perfumowane. Zakres zapachowy jest naprawdę bardzo szeroki - w drogerii, w której ja robiłam zakupy niestety było tylko 5 propozycji. Jeany Glow charakteryzuje się dziesięcioma różnymi połączeniami zapachów. Ciekawe jest to, że
możliwości łączenia ze sobą zapachów. Każdy zapach można nosić osobno albo stworzyć własną spersonalizowaną kompozycję w zależności od potrzeb, nastroju i okazji. 


Ja w swojej kolekcji mam zapach Blackberry&Bay. Wyraźnie wybija w nim główna nuta jaką jest jezyna - bardzo rzeska, orzezwiajaca slodycz przelamana nuta czegoś kwaśnego. 

Jeśli chodzi o to ile utrzymuje się na ciele to nie jest to jakis długi okres czasu. Po około 4 godzinach przestaję czuć go na ciele, na ubraniach z kolei utrzymuje się cały dzień. Jednak jest to tak lekki i orzeźwiający zapach, że z przyjemnością spryskuje sie nim ponownie. Chociaż wiem, że część z Was szuka długotrwałych zapachów czy też marek z wyższej półki to polecam powachac ten zapach podczas zakupów w Naturze :)

Jestem ciekawa czy znacie tę markę!

6 komentarzy :

 1. Nie znam tej marki, ale przyznam, że ciekawa propozycja 😊 Porozglądam się w Naturze za tymi zapachami 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. żaneta serocka2 czerwca 2018 12:54

  pewnie to idealny zapach na lato, ładny flakonik

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam tej marki. Ciekawa jestem jak pachną te zapachy. Flakonik bardzo gustowny.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam marki, ale właśnie szukam jakiś tanich perfum do testów :)

  OdpowiedzUsuń
 5. kompletnie nie znam, ale w okresie letnim wolę takie delikatniejsze nuty. W sumie to nie my mamy je czuć, a osoba która obok stoi może ty już ich nie czujesz bo też się do zapachu przyzwyczajasz :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie znam, a ostatnio przechodziłam koło Natury, ale nie weszłam, zerknę przy najbliższej okazji :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za KAŻDY komentarz. Uśmiech pojawia mi się na twarzy kiedy pojawiają się wasze spostrzeżenia - nie tylko te pozytywne, ale i negatywne :)

Copyright © 2014 Lifestyle, beauty, food by Miritirllo , Blogger